Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Wymarzona sylwetka niekiedy brzmi nierealnie. Patrząc w lustro, widzimy stale niechciane, wystające boczki, brak wcięcia w talii, cellulit i wcale nie wierzymy, że można wyglądać inaczej. Ciało człowieka może zmieniać się całe jego życie. Wystarczy zastosować jakiś reduktor tłuszczu, oczywiście w kilka dni niczego nie zauważymy, ale zmiany w ciele będą już postępowały.

Po kilku tygodniach lub miesiącach najpóźniej zobaczymy efekty. To oczywiście niewiele w porównaniu z latami, gdy niedoskonałości, chowaliśmy pod szerokimi ubraniami. Nie wprowadzajmy drastycznych głodówek, ponieważ czasem z desperacji uznajemy, iż brak jedzenia spowoduje zanikanie tkanki tłuszczowej. Niestety to bardzo omylne stwierdzenie i pełna niebezpieczeństwa metoda, która nadal jest stosowana przez wiele niedoświadczonych osób.

Brak pożywienia to nie jest dobry spalacz tłuszczu, gdyż jest równy z brakiem witamin, organizm wówczas zaczyna pustoszyć się, a człowiek podupada na zdrowiu. Prawidłowo jest zastosować wprowadzenie suplementów diety i aktywności fizycznej wraz z normalnym pożywieniem.